Mekanik Bakım

Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakımlar araçlarınızı sorunsuz, güvenli bir biçimde kullanabilmenizi ve araç garantisinin size sağlayacağı faydalardan sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacaktır. İlk seferde doğru tamir en önemli ilkemizdir. Bakım ve onarımlarda kullanılan parçalar orijinal ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile üretilen parçalardır. Servisimizde kullanılan bu parçalarımızın, üretimden aracınıza takılmasına kadar olan süreçte birçok noktada kalite kontrolü yapılmaktadır.

Ayrıca araçlarınızda en orijinal yedek parça kullanılması yüksek verimi alabilmeniz için çok önemlidir. Tüm bunlara ek olarak servisimizde aracınıza yapılacak olan mekanik her türlü işlem konusunda uzman personeller tarafından özel takımlarla gerçekleştirilmektedir.

Yenilikleri ve teknolojiyi takip eden şirketimiz son teknoloji test cihazları ve konularında uzman eğitimli elemanlarıyla aracınızın bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Servis alanımızda aynı anda 6 müdahele edebilecek alt yapıya ve personele sahibiz. Servis ve Bakım hizmeti verdiğimiz alanlarda tecrübeli çalışanlara sahip olan firmamız aynı zamanda kullandığı teknolojiyi güncel tutmak istemektedir. Aşağıda hangi alanlarda servis hizmeti verdiğimizi görebilirsiniz.

Oto Elektrik : model araçlarınız elektrik donanımları ( oto elektrik) arıza tespiti ve onarımı işlerini yapmaktayız.

Fren sistemleri: araçlarının fren balataları ve fren diskleri ile ABS ESP gibi fren sistemlerinin tamir ve bakımlarını yapmaktayız.

Ön Takım : Tüm model otomobil ve hafif ticari araçların ön takımları Rot ve rotil değişimleri salıncaklar vb. tüm ön takım ekipmanlarının değiştirilmesi ve arıza tespiti yapılması hizmeti vermekteyiz.

Motor Bakım : Tüm fort otomobillerinin periyodik motor bakımları ve motor arızaları tespit ve onarımını yapmaktayız.

Şanzıman : Tüm otomobil markalarının otomatik, yarı otomatik ve manuel şanzıman arızalarının onarımını yapmaktayız.

Yakıt Sistemleri : Tüm marka otomobillerin yakıt sistemleri bakımı ve oluşabilecek arızaların tespiti ve onarımını yapmaktayız.